1st | T: Susan Pitstock R/T: FM | FM | 5 | Susan Pitstock | |
2nd | Rosacky Venom30.22 T: Christine Proctor R/T: RR | RR | 5 | Christine Proctor | |
3rd | Jilliby Jeff30.24 T: Scott Eaton R/T: FR | FR | 5 | Scott Eaton | |
4th | Zipping Foxy30.08 T: John Finn R/T: FR | FR | 5 | John Finn | |
5th | T: Sydney Swain R/T: GR | GR | 5 | Sydney Swain | |
6th | Ritza Debra29.88 T: Mark Gatt R/T: FR | FR | 5 | Mark Gatt | |
7th | Flat Chat Frank30.69 T: John Chapman R/T: RR | RR | 5 | John Chapman | |
8th | Wrong Juan30.41 T: Harry Sarkis R/T: RR | RR | 5 | Harry Sarkis | |
SCR | Flying Butcher30.39 T: Patricia Chaker R/T: RM | RM | 5 | Patricia Chaker | |
SCR | Oceanside30.26 T: Christine Proctor R/T: FR | FR | 5 | Christine Proctor |
1st | Midnight Stalker30.40 T: Mark Farrugia R/T: RR | RR | 5 | Mark Farrugia | |
2nd | Charlm Dancer30.19 T: Richard Muscat R/T: FR | FR | 5 | Richard Muscat | |
3rd | Glide To Excel30.03 T: Allen Williams R/T: RR | RR | 5 | Allen Williams | |
4th | Spring Venom29.98 T: Joshua Board R/T: RR | RR | 5 | Joshua Board | |
5th | Sooky Lala30.29 T: Chloe Bilal R/T: RR | RR | 5 | Chloe Bilal | |
6th | Spring Gold30.37 T: Scott Board R/T: GR | GR | 5 | Scott Board | |
7th | Milly's SongNBT T: Andrew Bell R/T: FR | FR | 5 | Andrew Bell | |
FTF | Charlotte Dream30.33 T: Michael Clayton R/T: FR | FR | 5 | Michael Clayton | |
SCR | Sour Cider Wilma30.33 T: Michael Clayton R/T: RM | RM | 5 | Michael Clayton | |
SCR | Platinum Fire30.48 T: Lewis Galea R/T: FM | FM | 5 | Lewis Galea |
1st | Zeroed In30.19 T: Patricia Chaker R/T: FR | FR | 5 | Patricia Chaker | |
2nd | T: Victor Sultana R/T: GM | GM | 5 | Victor Sultana | |
3rd | Speedy Fernando30.44 T: Michael Clayton R/T: RR | RR | 5 | Michael Clayton | |
4th | Bolt Charlm Bolt30.23 T: Richard Muscat R/T: FR | FR | 5 | Richard Muscat | |
5th | Sin Rap Miss31.02 T: Adam Campton R/T: RM | RM | 5 | Adam Campton | |
6th | Feel The Chaos30.38 T: Troy Vella R/T: FM | FM | 5 | Troy Vella | |
7th | Roses RingNBT T: Graeme Hughes R/T: RR | RR | 5 | Graeme Hughes | |
8th | Our Betty30.19 T: Shane Scuglia R/T: RR | RR | 5 | Shane Scuglia | |
SCR | Oceanside30.26 T: Christine Proctor R/T: FR | FR | 5 | Christine Proctor | |
SCR | Miss Zig Zag30.15 T: Sydney Swain R/T: GR | GR | 5 | Sydney Swain |
1st | Quick To Judge30.41 T: Mark Davidson R/T: FR | FR | M | Mark Davidson | |
2nd | Anita Keroma31.57 T: Susan Pitstock R/T: FM | FM | M | Susan Pitstock | |
3rd | Check The Radar30.38 T: Peter Rodgers R/T: FM | FM | M | Peter Rodgers | |
4th | He's Thunderous30.44 T: Mark Davidson R/T: FM | FM | M | Mark Davidson | |
5th | Despicable Power30.61 T: Sarah Easey R/T: RR | RR | M | Sarah Easey | |
6th | Warami Zephyr31.01 T: Sam Nikolakopoulos R/T: SR | SR | M | Sam Nikolakopoulos | |
7th | T: Scott Eaton R/T: FR | FR | M | Scott Eaton |
1st | Brockie's Girl42.49 T: Lakis Michael R/T: FR | FR | 5 | Lakis Michael | |
2nd | Hit Top Gear42.48 T: Dale Wright R/T: FM | FM | 5 | Dale Wright | |
3rd | Palawa Queen42.46 T: Anthony Lord R/T: RR | RR | 5 | Anthony Lord | |
4th | Ziggy Stardust42.15 T: Adam Campton R/T: RR | RR | 5 | Adam Campton | |
5th | Spread The Load42.50 T: Anthony Lord R/T: FM | FM | 5 | Anthony Lord | |
6th | Cheeky Bon Bon43.72 T: Andrew Bell R/T: SR | SR | 5 | Andrew Bell |