1st | Ms. Bluechip30.23 T: Anthony Lord R/T: FR | FR | 5 | Anthony Lord | |
2nd | Sublime Ethics30.07 T: David Smith R/T: FR | FR | 5 | David Smith | |
3rd | T: Richard Muscat R/T: FR | FR | 5 | Richard Muscat | |
4th | Aussie Warpath30.14 T: Jason Sing R/T: RM | RM | 5 | Jason Sing | |
5th | Khaleesi's Jewel30.47 T: Peter Mattress R/T: FR | FR | 5 | Peter Mattress | |
6th | Fool Around30.42 T: Trevor Jansen R/T: RR | RR | 5 | Trevor Jansen | |
7th | Mighty Ranger30.45 T: Lewis Galea R/T: RR | RR | 5 | Lewis Galea | |
SCR | Skedaddle Daisy31.22 T: Alan Tutt R/T: SR | SR | 5 | Alan Tutt |
1st | Jazzy Pack30.21 T: Glen Quirk R/T: RR | RR | 4 | Glen Quirk | |
2nd | Fat Boy's Charm29.73 T: Mark Davidson R/T: RR | RR | 5 | Mark Davidson | |
3rd | Train To Nowhere30.03 T: Victor Sultana R/T: FM | FM | 5 | Victor Sultana | |
4th | Rothwell Chunk29.98 T: Nathan Goodwin R/T: FM | FM | 4 | Nathan Goodwin | |
5th | Lithgow Road29.86 T: Paul Roach R/T: RR | RR | 4 | Paul Roach | |
6th | Minmi Express30.49 T: Mark Davidson R/T: RR | RR | 4 | Mark Davidson | |
7th | Micky Leap30.02 T: Paul Roach R/T: RR | RR | 4 | Paul Roach | |
8th | Unidentified30.09 T: Leeanne Goodwin R/T: FM | FM | 5 | Leeanne Goodwin |
1st | Skedaddle Jamie30.03 T: Mark Suttle R/T: FR | FR | M3 | Mark Suttle | |
2nd | Psycho Sonic30.24 T: Raelee Shearer R/T: FM | FM | M3 | Raelee Shearer | |
3rd | My Margarita29.87 T: Allan Manwaring R/T: FM | FM | M3 | Allan Manwaring | |
4th | Zipping Ramona30.29 T: Leeanne Goodwin R/T: FR | FR | M3 | Leeanne Goodwin | |
5th | T: Nathan Goodwin R/T: FM | FM | M3 | Nathan Goodwin | |
6th | Four Five29.86 T: Alan Proctor R/T: RR | RR | M3 | Alan Proctor | |
7th | Lola Pepper30.28 T: Raymond Thomas R/T: RR | RR | M3 | Raymond Thomas | |
8th | Forever Star30.38 T: Shane Scuglia R/T: FR | FR | M3 | Shane Scuglia | |
SCR | Zipping Chandler30.76 T: Leeanne Goodwin R/T: RM | RM | M3 | Leeanne Goodwin |
1st | T: John Finn R/T: RM | RM | 5 | John Finn | |
2nd | Spread The Load42.57 T: Anthony Lord R/T: FM | FM | 5 | Anthony Lord | |
3rd | Mcentire42.23 T: Grante Andersen R/T: RR | RR | 5 | Grante Andersen | |
4th | Palawa QueenNBT T: Anthony Lord R/T: RR | RR | 5 | Anthony Lord | |
5th | T: Shane Pulbrook R/T: RR | RR | 5 | Shane Pulbrook | |
SCR | More Sirius43.58 T: Lesley Hannaford R/T: FR | FR | 5 | Lesley Hannaford |
1st | Modern Swinger29.75 T: Chris O'brien R/T: RR | RR | 3 | Chris O'brien | |
2nd | Cumbria Days29.72 T: Stephen Fitch R/T: RR | RR | 3 | Stephen Fitch | |
3rd | Cumbria Kid29.73 T: Stephen Fitch R/T: RR | RR | 3 | Stephen Fitch | |
4th | Ibrox Wildfire29.55 T: William Dance R/T: FR | FR | FFA | William Dance | |
5th | Tommy Kade29.55 T: Anthony Lord R/T: GM | GM | 3 | Anthony Lord | |
6th | Oro Rojo29.77 T: Subawa Ngurah R/T: GR | GR | 3 | Subawa Ngurah | |
7th | Rivello29.91 T: Peter Mattress R/T: FM | FM | 4 | Peter Mattress | |
SCR | Numb29.90 T: Lakis Michael R/T: FM | FM | 4 | Lakis Michael |