1st | Nando Banner30.10 T: Barry Gibbons R/T: RR | RR | 4 | Barry Gibbons | |
2nd | Train To Nowhere30.03 T: Victor Sultana R/T: FR | FR | 5 | Victor Sultana | |
3rd | Tyson's Fury30.18 T: Amanda Durham R/T: RR | RR | 5 | Amanda Durham | |
4th | Paua Of Abby30.12 T: Mark Suttle R/T: FR | FR | 5 | Mark Suttle | |
5th | Massimo To Excel29.95 T: Allen Williams R/T: FR | FR | 4 | Allen Williams | |
6th | Hurricane's Fury29.85 T: Joseph Mcfadyen R/T: FR | FR | 4 | Joseph Mcfadyen | |
7th | Mrs. Chop30.10 T: Mary Hughes R/T: FR | FR | 5 | Mary Hughes | |
8th | Thrill30.07 T: Stephen Davies R/T: FM | FM | 5 | Stephen Davies | |
SCR | Bad HabitsNBT T: Jake Forbes R/T: RR | RR | 5 | Jake Forbes |
1st | Carbon CobyNBT T: Anthony Lord R/T: FM | FM | M | Anthony Lord | |
2nd | Jett Khan30.83 T: Daniel Gatt R/T: FM | FM | M | Daniel Gatt | |
3rd | Silver Session30.51 T: Stephen Davies R/T: RM | RM | M | Stephen Davies | |
4th | T: Jodie Lord R/T: FR | FR | M | Jodie Lord | |
5th | T: Neil Staines R/T: RR | RR | M | Neil Staines | |
6th | Decent Guy30.82 T: Peter Rodgers R/T: FR | FR | M | Peter Rodgers | |
7th | Silver Pearl30.68 T: Peter Mattress R/T: FM | FM | M | Peter Mattress | |
8th | T: Rita Nicolaou R/T: RM | RM | M | Rita Nicolaou | |
SCR | T: David Smith R/T: FR | FR | M | David Smith | |
SCR | Opal SassyNBT T: Jake Forbes R/T: FR | FR | M | Jake Forbes |
1st | Irinka Digby30.25 T: Caitlyn Brewer R/T: FR | FR | 5 | Caitlyn Brewer | |
2nd | Refer To Trader30.26 T: Daniel Gatt R/T: FR | FR | 5 | Daniel Gatt | |
3rd | Glastonbury30.99 T: Stephen Fairbairn R/T: SR | SR | 5 | Stephen Fairbairn | |
4th | Westburn Spirit30.33 T: Valetta Mcdonald R/T: RR | RR | 5 | Valetta Mcdonald | |
5th | Archer O'brien30.55 T: Lewis Galea R/T: FM | FM | 5 | Lewis Galea | |
6th | He's My Angel30.95 T: Jake Forbes R/T: RR | RR | 5 | Jake Forbes | |
FELL | Sirius Thinking30.40 T: Shane Pulbrook R/T: FR | FR | 5 | Shane Pulbrook | |
FTF | Typhoon Ethics30.05 T: Peter Rodgers R/T: RM | RM | 5 | Peter Rodgers | |
SCR | Bad HabitsNBT T: Jake Forbes R/T: RR | RR | 5 | Jake Forbes |
1st | T: Margaret Keys R/T: FR | FR | 5 | Margaret Keys | |
2nd | Foran Banner30.54 T: Barry Gibbons R/T: FR | FR | 5 | Barry Gibbons | |
3rd | Lidsdale Road30.47 T: Garry Coles R/T: RM | RM | 5 | Garry Coles | |
4th | Canya BobcatNBT T: Benjamin Mccauley R/T: FM | FM | 5 | Benjamin Mccauley | |
5th | Venetian Fury30.15 T: Brett Davenport R/T: RR | RR | 5 | Brett Davenport | |
6th | Sweet City Gal29.95 T: Craig Chappelow R/T: FR | FR | 5 | Craig Chappelow | |
7th | Sweet Venom30.35 T: Gregory Sutherland R/T: RR | RR | 5 | Gregory Sutherland | |
8th | T: Vincent Murray R/T: GM | GM | 5 | Vincent Murray | |
SCR | Candy Corvette30.38 T: Peter Massa R/T: FR | FR | 5 | Peter Massa | |
SCR | Velocity Stevie30.19 T: Robyn Goodwin R/T: FR | FR | 5 | Robyn Goodwin |
ABD | Screaming Jet29.96 T: Anthony Lord R/T: FR | FR | 5 | Anthony Lord | |
ABD | Rocket Riot29.63 T: Peter Lagogiane R/T: FR | FR | 5 | Peter Lagogiane | |
ABD | Shian LaniNBT T: Sam Simonetta R/T: RM | RM | 5 | Sam Simonetta | |
ABD | Tokyo Drift30.18 T: Lynne Aldous R/T: FR | FR | 5 | Lynne Aldous | |
ABD | Aquarian30.13 T: Rita Nicolaou R/T: RM | RM | 5 | Rita Nicolaou | |
ABD | Zipping Vanessa29.75 T: John Finn R/T: FM | FM | 5 | John Finn | |
ABD | Go Forward Layla30.79 T: Adam Campton R/T: RR | RR | 5 | Adam Campton | |
ABD | Candy Corvette30.38 T: Peter Massa R/T: FR | FR | 5 | Peter Massa | |
ABD | Bad HabitsNBT T: Jake Forbes R/T: RR | RR | 5 | Jake Forbes |