1st | Okey15.85 T: Lindsay Davis R/T: FR | FR | FFA | Lindsay Davis | |
2nd | Aston MeritNBT T: Benjamin Talbot R/T: FR | FR | FFA | Benjamin Talbot | |
3rd | Our Boy BuzzNBT T: Beverley Sloan R/T: FR | FR | 4 | Beverley Sloan | |
4th | Fascinate Donald15.96 T: Brad Davis R/T: GR | GR | FFA | Brad Davis | |
5th | T: Jane Carruthers R/T: GM | GM | 4 | Jane Carruthers | |
6th | Lightning Zeal16.22 T: Michael Smith R/T: RR | RR | 3 | Michael Smith | |
7th | T: Subawa Ngurah R/T: FR | FR | 2 | Subawa Ngurah | |
8th | T: Peter Lagogiane R/T: GR | GR | 2 | Peter Lagogiane | |
SCR | T: Ashley Dwyer R/T: RR | RR | 4 | Ashley Dwyer |
1st | Blue Mojito30.33 T: Mary Hughes R/T: FR | FR | 5 | Mary Hughes | |
2nd | Typhoon Ethics30.05 T: Peter Rodgers R/T: RM | RM | 5 | Peter Rodgers | |
3rd | Aussie Warpath30.14 T: Jason Sing R/T: RM | RM | 5 | Jason Sing | |
4th | Orson DukeNBT T: Benjamin Sweetman R/T: RR | RR | 5 | Benjamin Sweetman | |
5th | She's Tempting31.01 T: Martin Hallinan R/T: GR | GR | 5 | Martin Hallinan | |
6th | FrochNBT T: Tanya Nieuwendyk R/T: FM | FM | 5 | Tanya Nieuwendyk | |
7th | T: Luke Azzopardi R/T: RR | RR | 5 | Luke Azzopardi | |
8th | Khaleesi's Jewel30.47 T: Peter Mattress R/T: FR | FR | 5 | Peter Mattress | |
SCR | Just Forgot30.47 T: Kayla Jane Coleman R/T: FM | FM | 5 | Kayla Jane Coleman | |
SCR | Rusty Kade30.25 T: Peter Mattress R/T: RM | RM | 5 | Peter Mattress |
1st | Betty MayoNBT T: Benjamin Talbot R/T: RM | RM | 5 | Benjamin Talbot | |
2nd | T: Graham Thurkettle R/T: RM | RM | 5 | Graham Thurkettle | |
3rd | T: Vicki Wilder R/T: RM | RM | 5 | Vicki Wilder | |
4th | Aston WhiskyNBT T: Benjamin Talbot R/T: FR | FR | 4 | Benjamin Talbot | |
5th | T: Benjamin Talbot R/T: RR | RR | 5 | Benjamin Talbot | |
6th | T: Gregory Katon R/T: RR | RR | 5 | Gregory Katon | |
7th | T: Graham Thurkettle R/T: RR | RR | 5 | Graham Thurkettle | |
8th | T: Graham Thurkettle R/T: RR | RR | 5 | Graham Thurkettle | |
SCR | Got A RepairNBT T: John Mcclelland R/T: SM | SM | 5 | John Mcclelland | |
SCR | T: Peter Dooner R/T: RM | RM | 5 | Peter Dooner |
1st | T: Anthony Lord R/T: FM | FM | M | Anthony Lord | |
2nd | Auburn Lee42.59 T: Andrew Rowe R/T: FR | FR | 5 | Andrew Rowe | |
3rd | ZambidisNBT T: Christos Arletos R/T: RM | RM | 5 | Christos Arletos | |
4th | T: Andrew Bell R/T: FR | FR | M | Andrew Bell | |
5th | Devil's DareNBT T: Robert Littlefield R/T: SR | SR | M | Robert Littlefield | |
6th | T: Andrew Bell R/T: RR | RR | 5 | Andrew Bell | |
7th | Touch Of Speed43.70 T: Raymond Tyquin R/T: RR | RR | 5 | Raymond Tyquin | |
8th | T: Alan Proctor R/T: SR | SR | 5 | Alan Proctor | |
SCR | Akela AgeNBT T: Andrew Bell R/T: FR | FR | M | Andrew Bell |
1st | Late Notice30.38 T: Tomas Rees R/T: FM | FM | 5 | Tomas Rees | |
2nd | Purring Along30.02 T: Anthony Lord R/T: FR | FR | 5 | Anthony Lord | |
3rd | T: Sydney Swain R/T: GR | GR | 5 | Sydney Swain | |
4th | Sirius Thinking30.94 T: Shane Pulbrook R/T: FR | FR | 5 | Shane Pulbrook | |
5th | T: Matthew Baldwin R/T: FR | FR | 5 | Matthew Baldwin | |
6th | Lizzie Lou30.70 T: Peter Johnston R/T: RR | RR | 5 | Peter Johnston | |
7th | Angry Ann30.56 T: Samantha Jade Rathbone R/T: FR | FR | 5 | Samantha Jade Rathbone | |
BD | Red Oscar30.84 T: Dana Burns R/T: FR | FR | 5 | Dana Burns | |
SCR | Pooky Holler31.05 T: Graham Thurkettle R/T: RR | RR | 5 | Graham Thurkettle | |
SCR | Supreme Identity30.19 T: Peter Mattress R/T: RM | RM | 5 | Peter Mattress |