1st | T: Denis Berwick R/T: | M | Denis Berwick | ||
2nd | T: Chris Van Vegchel R/T: | M | Chris Van Vegchel | ||
3rd | Fernando's Gal23.72 T: Patrick Parrelli R/T: | M | Patrick Parrelli | ||
4th | Eliza23.73 T: Raymond Lee R/T: | M | Raymond Lee | ||
5th | T: Jason Mackay R/T: | M | Jason Mackay | ||
6th | T: Darryl Coxhedge R/T: | M | Darryl Coxhedge | ||
7th | Esther's Lily24.23 T: Noelene Holloway R/T: | M | Noelene Holloway | ||
SCR | Our Mate Chivo24.05 | M | Christopher Kedwell | ||
SCR | Bessy TwoNBT T: Raymond Walters R/T: | M | Raymond Walters | ||
SCR | T: Michael Manuel R/T: | M | Michael Manuel |
1st | T: Darryl Thomas R/T: | M | Darryl Thomas | ||
2nd | Newtown JetNBT T: Leeanne Walker R/T: | M | Leeanne Walker | ||
3rd | She Knows Uno23.23 T: Allan Ivers R/T: | M | Allan Ivers | ||
4th | T: Cheryl Murray R/T: | M | Cheryl Murray | ||
5th | Wild Sail23.34 T: Raymond Walters R/T: | M | Raymond Walters | ||
6th | Bat MobileNBT T: Allan Woods R/T: | M | Allan Woods | ||
7th | T: Mark Davidson R/T: | M | Mark Davidson | ||
L/SCR | T: Rebecca Scott R/T: | M | Rebecca Scott | ||
SCR | Miss Star23.52 T: Darryl Coxhedge R/T: | M | Darryl Coxhedge | ||
SCR | Rapid EscapeNBT T: Kayla Ollerton R/T: | M | Kayla Ollerton |
1st | ConiglioNBT T: Darryl Thomas R/T: | M | Darryl Thomas | ||
2nd | Speedy Vuitton23.47 T: Paul Roderick R/T: | M | Paul Roderick | ||
3rd | T: Jason Mackay R/T: | M | Jason Mackay | ||
4th | T: Kayla Ollerton R/T: | M | Kayla Ollerton | ||
5th | Peyton May23.76 T: Denis Berwick R/T: | M | Denis Berwick | ||
6th | Miss VersaceNBT T: Gary Robertson R/T: | M | Gary Robertson | ||
7th | T: Mark Davidson R/T: | M | Mark Davidson | ||
L/SCR | Lemon Tree Lass24.06 T: Rebecca Scott R/T: | M | Rebecca Scott | ||
SCR | Stellar Stone23.89 T: Peter Mattress R/T: | M | Peter Mattress | ||
SCR | Mystery Girl24.42 T: Beverley Sloan R/T: | M | Beverley Sloan |
1st | Ice ReinaNBT T: Blake Moroney R/T: | M | Blake Moroney | ||
2nd | Aston RapideNBT T: Jason Mackay R/T: | M | Jason Mackay | ||
3rd | Happy Dash24.19 T: Allan Woods R/T: | M | Allan Woods | ||
4th | Big Dazza23.52 T: Darryl Coxhedge R/T: | M | Darryl Coxhedge | ||
5th | T: Patrick Parrelli R/T: | M | Patrick Parrelli | ||
6th | Evil EyesNBT T: Mark Davidson R/T: | M | Mark Davidson | ||
7th | Rainbow Jupiter24.26 T: Kayla Ollerton R/T: | M | Kayla Ollerton | ||
8th | T: Stephen Francis R/T: | M | Stephen Francis | ||
SCR | Fireball Show23.56 T: Robert Vines R/T: | M | Robert Vines | ||
SCR | T: Michael Manuel R/T: | M | Michael Manuel |